Przedszkole Niepubliczne
Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
 
  
2017
 
 
kwiecień - Obejrzeliśmy spektakl teatralny, którego wartka i obfitująca w niespodziewane wydarzenia akcja nie pozwoliła nam się nudzić. Dzięki temu, że braliśmy aktywny udział w przedstawieniu łatwiej mogliśmy zrozumieć i zapamiętać do czego służy numer 112. Opowieść pełna była piosenek, w których powtarzający się refren ułatwiał nam zapamiętanie tego bardzo ważnego numeru.
 
marzec - Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. "Ratujmy las", przygotowany przez aktorów Teatru Gargulec. Główną postacią był Pan Biedronka, któremu, z naszą istotną pomocą, udało się ocalić las przed zagładą. A właściwie przed niemądrym zachowaniem małej dziewczynki... Odwiedziła nas także Mała Orkiestra Dni Naszych, z którą muzykowaliśmy z ogromnym entuzjazmem.
 
luty - W naszym przedszkolu odbył się huczny bal karnawałowy :-) Bawiły się na nim Księżniczki, Wróżki, Aniołek, Pszczółka, Zajączek i Elzy ;-) Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali Policjanci, Rycerze i Szeryf. Nie zabrakło także Pirata. Bal rozpoczął się polonezem a potem królowały gorące rytmy dyskotekowe. Uczestniczyliśmy także w wielu konkursach zręcznościowych i tanecznych. To był naprawdę udany bal :-)
 
styczeń - Z wielkim zaangażowaniem celebrowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. 13 stycznia odwiedziła przedszkole nasza ulubiona Mała Orkiestra Dni Naszych, której występy zawsze przyjmujemy niezwykle żywiołowo. 
Aktualności